NAU Mobile

Dlaczego my

ZAPEWNIAMY ZASIĘG SIECI PLUS

O nas

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA to firma z 20-letnim doświadczeniem, która działając w myśl zasady „razem możemy więcej”, specjalizuje się w budowaniu produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla branży oświatowej. Priorytetem dla naszej firmy są potrzeby jej klientów, dlatego też nieustannie analizujemy rynek w poszukiwaniu rozwiązań najwyżej jakości.

NAU SA jest polską firmą o stabilnej pozycji na rynku, co potwierdzają wyróżnienia w wielu niezależnych rankingach. Inwestycje w nowoczesne technologie, sukcesywna ekspansja rynkowa i wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliły firmie zdobyć zaufanie ponad kilkuset tysięcy klientów. Pomysł na NAU Mobile zrodził się z potrzeb naszych klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę o usługi telekomunikacyjne. Gwarancję jakości usług NAU Mobile stanowi fakt, że naszym partnerem technologicznym jest sieć Plus.

 

NAU Mobile – dla tych, którzy nie lubią przepłacać

NAU Mobile to autorski pomysł NAU SA na zapewnienie swoim klientom najlepszej telefonii komórkowej. To oferta skrojona na miarę oczekiwań abonentów. Nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiety danych nawet do 20 GB w zawsze niskich, atrakcyjnych cenach. Priorytetem dla nas jest budowanie prostej i funkcjonalnej taryfy dla naszych abonentów. Oferta NAU Mobile jest dostępna on-line, zakupu można dokonać więc w klika minut, nie wychodząc z domu.

Prosta oferta – praktyczne rozwiązania

Najważniejszymi pojęciami, które leżą u podstaw naszego działania są: prostota, funkcjonalność i wysoka jakość. Przygotowaliśmy trzy plany taryfowe, dostosowane zarówno do potrzeb osób, które więcej korzystają z Internetu jak i tych, którym telefon służy głównie do kontaktu z bliskimi. Skupiamy się przede wszystkim na stworzeniu jak najlepszego produktu, ponieważ to on stanowi naszą najważniejszą wizytówkę. Nie inwestujemy więc w kosztowne kampanie reklamowe z udziałem celebrytów czy salony sprzedaży.