Usługi dodatkowe

Roaming

ZAPEWNIAMY ZASIĘG SIECI PLUS

Planujesz wyjazd za granicę? Nie zapomnij o roamingu, dzięki tej usłudze możesz rozmawiać, wysyłać i odbierać SMS-y oraz korzystać z Internetu poza granicami Polski. To proste, aktywuj usługi: Roaming i Połączenia Międzynarodowe i  bądź w kontakcie ze swoim bliskimi na całym świecie.

Cennik usług w roamingu

Zgodnie z zasadą „Roam like at home” (RLAH), przebywając na terenie UE i posiadając Plan Niebieski lub Plan Różowy możesz korzystać z nielimitowanego pakietu minut, SMS-ów i MMS-ów tak jak w kraju, a także z części pakietu internetowego, którego wysokość zależy od kwoty abonamentu, z którego korzystasz.

Wyjeżdżając z kraju, pamiętaj, że usługi: Roaming i Połączenia Międzynarodowe nie są domyślnie aktywowane.

Aby je włączyć należy złożyć dyspozycję przez Konto Klienta, wysyłając e-mail na dok@naumobile.pl lub dzwoniąc do DOK pod numer +48 459 459 459 lub +48 22 556 43 71 (płatne zgodnie z taryfą operatora).

Usługa zostanie aktywowana w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia.

Przekraczając granicę telefon automatycznie wybierze sieć od której otrzymasz SMS z podstawowymi informacjami o roamingu (kosztach ponoszonych w danym kraju).

Dzwoniąc z zagranicy pamiętaj o wybraniu numeru kierunkowego do kraju do którego dzwonisz.

W celu zminimalizowania możliwości znacznego przekroczenia kwotowego połączeń internetowych podczas pobytu za granicą NAU Mobile uruchomił usługę „Limiter DATA w roamingu”. Dzięki tej usłudze próg połączeń internetowych ustawiony jest na maksymalny koszt 250 zł, po czym następuje automatyczna blokada na kolejne połączenia. Szczegóły dostępne pod adresem www.naumobile.pl.